Podaruj bliskiej osobie uśmiech, komfort i dobre samopoczucie!

Szukasz doskonałego prezentu, który zadba o zdrowie i komfort bliskiej osoby? Karta Podarunkowa to idealne rozwiązanie!

To wyjątkowy prezent dla kogoś bliskiego lub samego siebie, który pozwoli na chwilę relaksu i zadbanie o zdrowie stóp.

Jest to idealny prezent dla:

 • seniorów
 • osób aktywnych fizycznie
 • kobiet w ciąży
 • każdego kto dba o swój komfort chodzenia

Świetnie sprawdzi się na takie okazje jak:

Świetnie sprawdzi się na takie okazje jak:

 • Urodziny
 • Dzień Mamy, Taty, Babci, Dziadka
 • Święta
 • Jako podziękowanie

Karty podarunkowe można zakupić poprzez system BOOKSY, drogą mailową lub stacjonarnie w gabinecie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Kartę podarunkową można zakupić na konkretną kwotę do wykorzystania na zabiegi oraz kosmetyki lub na określony zabieg.

 

 

 1. Niniejszy Regulamin (dalej „Regulamin”) określa ogólne zasady nabywania i użytkowania Kart podarunkowych.
 2. Karty podarunkowe można zakupić poprzez system BOOKSY, drogą mailową, przesyłając zamówienie na Kartę na adres kontakt@podologiaiwaszko.pl lub stacjonarnie w Gabinecie Podologia Iwaszko, mieszczącym się przy ulicy Krokusowej 4A/U1 w Krakowie (dalej jako „Gabinet”), po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Karta podarunkowa wydawana jest klientowi w formie papierowej na miejscu w gabinecie lub w formie pliku PDF przesłanego na podany w zamówienieu adres e-mail.
 3. Klient ma możliwość zakupu Karty podarunkowej na wybraną przez siebie kwotę, nie mniejszą niż [50] zł i nie większą niż [1000] zł.
 4. Karta podarunkowa może być wykorzystana na usługi lub przedmioty oferowane w Gabinecie, do wpłaconej na Kartę kwoty.
 5. Każda Karta podarunkowa jest ważna z indywidualnie nadanym numerem ewidencyjnym, który widnieje na jej odwrocie.
 6. Karta podarunkowa jest ważna przez rok od daty wydania.
 1. Klient ma prawo do przekazania Karty podarunkowej osobie trzeciej, jednocześnie samemu tracąc możliwość wykorzystania tejże K
 2. Karta podarunkowa nie podlega wymianie na inne produkty objęte zniżką i nie łączy się z innymi promocjami.
 3. Karty podarunkowej nie można wymienić na gotówkę, inny voucher upominkowy ani zmodyfikować.
 4. Ryzyko utraty, zniszczenia lub uszkodzenia Karty podarunkowej przechodzi na klienta z chwilą wydania mu Karty. Jeśli Karta podarunkowa zostanie zgubiona, skradziona lub zniszczona po jej wydaniu klientowi, Gabinet nie ponosi za nie odpowiedzialności i nie zobowiązuje się do jej
 5. Gabinet nie ponosi odpowiedzialności za skutki korzystania z Karty podarunkowej niezgodnie z Regulaminem lub z przeznaczeniem Karty.
 6. Karta podarunkowa nie jest elektronicznym instrumentem płatniczym, instrumentem pieniądza elektronicznego ani kartą płatniczą.
 7. Gabinet ma prawo odmówić realizacji płatności Kartą podarunkową w przypadku braku środków na Karcie podarunkowej, upływu terminu ważności Karty podarunkowej.
 8. Posiadacz Karty podarunkowej może posługiwać się nią wielokrotnie aż do wyczerpania salda lub do momentu upływu terminu ważności K
 9. Jeśli opłata za usługę lub przedmiot przekroczy kwotę wskazaną na Karcie podarunkowej, osoba wykorzystująca Kartę jest zobowiązana do zapłacenia różnicy w momencie dokonywania rozliczenia za usługi/przedmiot. Klientowi nie przysługuje prawo do otrzymania reszty w gotówce, jeśli wartość nabywanych przedmiotów/usług jest mniejsza niż saldo na Karcie, środki na Karcie zostają pomniejszone o wartość usługi/przedmiotu.
 10. Reklamacje związane z Kartami podarunkowymi mogą być składane na adres mailowy kontakt@podologiaiwaszko.pl lub za pośrednictwem listu poleconego nadanego na adres Gabinetu. Reklamacja zostanie rozpatrzona przez Gabinet w terminie 14 dni od otrzymania reklamacji. W tym terminie klient zostanie powiadomiony na piśmie na wskazany przez klienta adres lub za pośrednictwem wskazanego przez klienta adresu mailowego (w zależności od tego w jakiej formie złożona została reklamacja o zasadności lub braku podstaw do uznania reklamacji za zasadną.
 11. Klient ma prawo od odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od daty wydania Karty klientowi, na podstawie dowodu zakupu. Prawo to przysługuje wyłącznie w momencie, gdy Karta podarunkowa nie została wcześniej użyta.